SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kareby Idrottssällskap
Fotboll

Morten Eriksen

 
Ordförande
0709-211818
ordforande@kareby.com

Camilla Ejderfalk

 
Kassör
0705-887577
camilla.ejderfalk@kareby.com

Madeleine Nilsson

 
Sekreterare
0703-408508
madeleine.nilsson@kareby.com

Zdena Dvorak

 
Styrelseledamot
0703-909040
zdena.dvorak@kareby.com

Jenny Lundman

 
Styrelseledamot
0723-141085
jenny.lundman@kareby.com

Line Oskarsson

 
Styrelseledamot
0708-465419
line.oskarsson@kareby.com

Christian Fischer

 
Styrelsesuppleant
0706-291770
christian.fischer@kareby.com
 

Patrik Ek

 
Styrelsesuppleant
0706-171104
patrik.ek@kareby.com
 
 
Våra sponsorer